تبلیغات
آموزشگاه دعوت اسلامی - مایکل جکسون
 
 
كاربر گرامی، خوش آمدید!   سایت موقت آکادمی دعوت اسلامی
 
موضوعات سایت
بخش های سایت

جستجو


مطالب جدید

آموزشگاه دعوت اسلامی


تازه ها

 تازه های سایت

تبلیغات سایت
عنوان این پست مایکل جکسون

http://gajamoo2.files.wordpress.com/2009/01/michael-jackson-gajamoo.jpg

مایکل جکسون خواننده پر آوازه و سلطان موسیقی پاپ که از مسیحیت به اسلام تغییر دین داده بود ، در سن پنجاه سالگی ایست قلبی کرد و سه ساعت بعد در گذشت.

در مورد سابقه این شخص برجسته که در حال حاضر مرگ وی تمام خبرگزاری های دنیا را به خود مشغول کرده است ، اما و اگر های زیادی وجود دارد. بیشتر تحلیل گران ، مسلمان شدن وی را قبول دارند ، ولی اندکی هم به دلیل ظاهر و شخصیت خاص وی ترجیح می دهند که خبر اسلام آوردنش را انکار نمایند. حال آن که خداوند به ظاهر حکم نمی راند و امیدواریم مهربانیش حتی مایکل جکسون مسلمان شده را هم غرق در رحمت کند. مایکلی که سمبل گناه بود با اشعار اخیرش امر به معروف می کرد و بسیار هم اثر گذار....

انچه مشهور است این است که وی مسلمان شده است. قراین بسیاری هم بر آن وجود دارد که این ادعا را تثبیت می کند. از جمله این که چندین بار خودش به این نکته اشاره کرده است. همچنین آهنگ مشهوری را نیز به نام Give thanks to Allah خوانده است که در ادامه متن لینک دانلود آن را قرار می دهم .


علاوه بر این ها در چند سال اخیر جکسون نام کوچکش را به میکائیل تغییر داده بود و خودش می گفت که به خاطر مسلمان شدنش چنین کرده است.

میکائیل جکسون در ۱۷ دسامبر ۲۰۰۳ در یک مهمانی در خانه دوستش به دین اسلام مشرف شده بود . به نقل از روزنامه دیلی تلگراف یکی از دوستان مایکل می گوید:

وقتی که مایکل مراسم را به جا می‌آورد روی زمین نشسته بودم و کلاه کوچکی روی سرم گذاشته بودم. مایکل  یکی از آلبوم‌هایش را در همین مهمانی  تغییر دین ضبط کرده بود. در خانه ای که متعلق به یکی از دوستانش به نام استیو پارکو نوازنده کیبرد همان آلبوم ، بود.

جالب آن که شاعران ترانه های مایکل جکسون نیز قبلا مسلمان شده بودند . یکی از آن ها ترانه‌سرای کانادایی دیوید وارنس‌بایبود و دیگری فیلیپ بوبالتهیه کننده برنامه های مایکل که قبلاً هر دو مسلمان شده‌ اند. ظاهرا مایکل جکسون چنان که خودش اظهار کرده بوده ، تحت تاثیر اعتقادات همین دو نفر و اطرافیانشان به اسلام متمایل شده بوده است.

طبق گفته فاکس نیوز ، پیش از این ها نیز برادر مایکل به نام جرمن فرایدی که در سال ۱۹۸۹ مسلمان شده بوده ، به مایکل پیشنهاد اسلام را می دهد.  وی می گوید : وقتی من از مکه بازگشتم به او کتاب‌های زیادی دادم و او نیز سوالات بیشتری از دین من پرسید و من به او گفتم که این دین، دین آرامش و زیباییاست. او همه چیز را مطالعه می‌کرد و به من افتخار می‌کرد چون من چیزی را پیدا کرده‌بودم که آرامش و مقاومت درونی می‌داد.

این اواخر مایکل جکسون اکثر اوقات خود را در بحرین می گذراند.
آلبوم ‌های مایکل جکسون در طول حیات‌اش فروشی بالغ بر ۷۵۰ میلیون دلار داشته است.

سایت رسمی مایکل جکسون : http://www.michaeljackson.com

مشهور است که ترانه Give thanks to Allah یا تشکر از خدا را مایکل جکسون خوانده است. اما با مقایسه ای و بررسی ای که در این زمینه انجام دادم ، به این نتیجه رسیدم که این ترانه را یکی از خوانندگان معروف آفریقایی به نام زین بیخا خوانده است که در اینجا می توانید مشاهده کنید .

اطلاعات بیشتر در باره جزئیات زندگی جکسون را می توانید از مقاله زیر که به طور مختصر از تولد تا مرگ وی را در بر می گیرد،  به دست بیاورید:

Michael Joseph Jackson (August 29, 1958 – June 25, 2009) was an American recording artist, entertainer and businessman. The seventh child of the Jackson family, he made his début to the professional music scene at the age of 11 as a member of The Jackson 5 in 1969, and began a solo career in 1971 while still a member of the group. Referred to as the “King of Pop[2] in subsequent years, his 1982 album Thriller is the world’s best-selling record of all time[3] and four other solo studio albums are also among the world’s best-selling records: Off the WallBad

 :: لینك ثابت نویسنده : مدیر سایت نظرات و پیشنهادات Comment  

مطالب پیشین

اصلاح قلبها (اخلاص1)
بیان ابن قیم راجع به آثار شوم گناهان(3)
بیان ابن قیم راجع به آثار شوم گناهان(2)
بیان ابن قیم راجع به آثار شوم گناهان
قصه هدایت و جستجوی سعادت
تلقین كسی كه در حال مرگ است
حكم خودکشی در اسلام
مایکل جکسون
جنگ‌ تبشیری‌ علیه‌ اسلام‌
انسان و مذاهب در تاریخ
مقالات-آداب علم
منـزلت نماز در بین دیگر عبادات و فضیلت نماز جماعت
اعجاز علمی--آیا آهن در زمین به وجود آمده است؟
مقالات_غذارا بامیوه آغاز نمایید
مقالات-آثارگناه


اطلاعات سایت
 

مدیران و نویسندگان
مدیر سایت

آمار بازدیدكنندگان
امروز :
دیروز :
كل :

مطالب و نظرات
كل مطالب :
كل نظر ها :


لینكدونی
آرشیو لینكدونی

عکس هفته

لینك دوستان
:: محصولات برتر
:: جامعه مجازی 'علمی' تریبون آزاد
:: زنال
:: اشکنان آنلاین
:: گمبرون سایتی متفاوت

صفحه اصلی |  ارتبــــــــــــــاط با ما |  ایمیل |   |  صفحه خانگی